EN CZ

There are many ways how to proceed...
We offer you experience and competence resulting in professionality

#8250;
Career

Career

ENGINEERING SOLUTIONS je projekční kancelář poskytující servisní služby pro mezinárodní firmu,
která navrhuje, vyrábí a dodává moderní ocelové konstrukce pro velkosklady a automatizovaná distribuční centra.
Vysoce variabilní, komplexní a kvalitní výrobky zajišťují této společnosti silnou pozici
na mezinárodním trhu průmyslových skladových systémů pro mnohá odvětví.
Tato společnost má své výrobní závody v Nizozemsku a České republice a prodejní kanceláře v řadě zemí Evropy i v USA.

Nabízíme zajímavou práci v mezinárodním prostředí, mladý kolektiv, nadstandardní
pracovní podmínky s řadou sociálních výhod, perspektivu a jistotu, kterou garantuje
smluvní provázanost s finančně silnou zahraniční společností.

HLEDÁME

PROJEKTANT

OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Pracovní náplň

Oddělení projekce navrhuje, kontroluje, testuje a optimalizuje skladové konstrukce,
zpracovává detailní projektovou dokumentaci.
Pracuje na projektech realizovaných po celé Evropě i v USA.
Projektanti při své práci občas navštěvují místa realizace projektu a podílí se na jednáních se zadavateli.
Místem pracoviště jsou Pardubice.

Požadavky

Technicky zaměřené vzdělání (vysoké či střední), znalost práce s CAD systémy,
znalost angličtiny nebo němčiny, možnost cestovat, spolehlivost, důslednost v práci,
pečlivost, tvořivost, schopnost práce v týmu.

Výhodou

Zkušenosti s projekční činností.

STATIK

Oddělení statiky navrhuje, kontroluje, testuje a optimalizuje skladové konstrukce.
Statici při své práci občas navštěvují místa realizace projektu a podílí se na jednáních se zadavateli.
Možnost kombinování statiky s klasickou projekcí ocelových konstrukcí.

Požadavky

Vysoká škola stavební se zaměřením na statiku konstrukcí, znalost angličtiny,
možnost cestovat, spolehlivost, důslednost v práci, pečlivost, tvořivost,
schopnost práce v týmu.

Výhodou

Zkušenost s výpočty ocelových konstrukcí, praktická znalost Eurokódů,
znalost práce s CAD systémy, znalost němčiny.

Vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na adresu vit.papez@engineerings.cz

#8250;
#8250;
#8250;